Lyssamark - přínos pro chovatele

Nosíte u sebe vždy očkovací průkaz Vašeho miláčka?

Nikdy nevíte, co se na vycházce s pejskem může přihodit, pejsek může na vycházce, např. z důvodu sebeobrany, kohokoliv pokousat a problém je tu! LYSSAMARK je řešení, které Vám v takovýchto případech pomůže. LYSSAMARK je "známka", která je zavěšena na obojku a obsahuje údaje: v jakém roce byl pes vakcionovaný proti vzteklině, adresu a telefonní spojení na veterinárního lékaře, který podle pořadového čísla na LYSSAMARK může ihned telefonicky potvrdit, že pes byl opravu vakcinován a zabrání tak panice poraněného. Každý pes musí po případném útoku na vyšetření na vzteklinu, však díky LYSSAMARK je napjatá situace již uklidněna.

Již v mnoha městech je požadováno (městským úřadem, resp. městskou policií) od majitelů psů při vycházce se psem potvrzení o očkování proti vzteklině. Proto LYSSAMARK - potvrzení o vakcinaci - připevněná na obojku psa je VAŠE ŘEŠENÍ.

Další výhodou LYSSAMARK je dohledání pejska v případě, že se ztratí nebo zatoulá. Díky identifikačnímu číslu uvedenému na LYSSAMARK lze jednoduše u příslušného veterinárního lékaře informace o majiteli dohledat.